AkroGym Show

Premiéra unikátního projektu konečně v České republice.

Gymnasté, akrobaté, tanečníci – AkroGYM Show je unikátní představení, které spojuje špičkové světově proslulé sportovce na jednom parketu.

Přinášíme zcela odlišný způsob odpočinku pro Vaše zaměstnance, jejichž oči se nebudou moci odtrhnout od dění na scéně.

Na programu jsou sestavy sportovních akrobatů, akrobatického dua zavěšeného na šálách nebo akrobatů na trampolíně, které vám vyrazí dech. Svou svižností zaujme diváky také akrobatický rokenroll.

Diváci budou žasnout nad ohebností gymnastů. Vystoupí mladí skupinoví gymnasté, kteří vás svými kousky posadí na židli. Můžete se těšit i na klasické gymnastické vystoupení na bradlech, nebo moderní elegantní gymnastiku s míči, švihadly a obruči.

Švihadlovou podívanou neboli ropeskipping vám přineseme ještě jednou. Věděli jste, že přes švihadlo se dá skákat i jinak než snožmo? Budete se o tom moci přesvědčit na vlastní oči.

Na sportovní scénu stále intenzivněji pronikají tanečnice pole dance. Akrobaticko-gymnastické prvky na tyči tyto křehké dívky zvládají s obdivuhodnou grácií.

Do děje před vašima očima vás vtáhne dynamická velkoplošná projekce, která bude tvořit doprovodnou linku programu spolu s živou nebo reprodukovanou hudbou.

Večer je zakončen lightshow, kreativní sestavou, která vám ukáže všechny krásy a kouzla barevných světel.

Všichni vystupující jsou profesionálové, a právě to je zaručí nejen vyplavení správné dávky adrenalinu, ale hlavně zábavu a potěšení z viděného.

saly